O NASZYCH KURSACH ONLINE

LANG KURSY JĘZYKOWE ONLINE

Wykwalifikowani lektorzy * Ciekawe kursy * Zajęcia w czasie rzeczywistym * Przyjazna aplikacja

KURSY INDYWIDUALNE ONLINE

Nasze kursy angielskiego online pozwalają lektorowi skupić uwagę tylko na Twoich potrzebach. Opracowane przez metodyka programy realizują konkretne cele językowe. Nasze kursy indywidualne kierowane są do dorosłych i młodzieży.

Najmniejszy dostępny pakiet to 4 tygodnie nauki języka angielskiego online. Każdy tydzień nauki to jedne 60-minutowe zajęcia online z lektorem na żywo oraz 60-minutowy program pracy samodzielnej, przygotowującej do kolejnych zajęć.

Zapewniamy skuteczność nauki: w ramach każdego tygodnia nauki, zajęcia z lektorem wzbogacamy o program pracy indywidualnej i sprawdzające zadanie powtórkowe na kolejnych zajęciach. Wszystko po to, by zmotywować Twoją pamięć do utrwalenia nowego materiału. Szanujemy Twój czas więc organizujemy Ci naukę angielskiego.

WYKWALIFIKOWANI LEKTORZY

Od ponad 27 lat współpracujemy z lektorami, którzy wyróżniają się umiejętnościami językowymi, kwalifikacjami, pasją do nauczania i są świetni w komunikacji. Ufamy ich predyspozycjom do prowadzenia lekcji indywidualnych i podziwiamy ich za kreatywność oraz entuzjazm do nauczania angielskiego.

Nasz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli umożliwia lektorom zdobywanie międzynarodowych kwalifikacji, takich jak CELTA i DELTA. Nasze Platynowe Akredytowane Centrum Egzaminacyjne Cambridge Assessment English gwarantuje, że są oni na bieżąco w kwestii przygotowywania do wszystkich egzaminów Cambridge English.

Nasz doświadczony lektor, współpracując z metodykiem, ułatwi Ci korzystanie z narzędzi internetowych do nauki angielskiego ale nade wszystko będzie pełnił rolę trenera: pozna Twoje potrzeby, dopasuje tempo i metody nauki języka do Twoich celów, uatrakcyjni zajęcia angielskiego, zmobilizuje Cię do skutecznej komunikacji w trakcie lekcji, zmotywuje Cię do pracy samodzielnej i sprawi, że język angielski wprowadzany i ćwiczony na zajęciach zostanie z Tobą na stałe. Nasi lektorzy mają też unikalny talent do poprawiania humoru.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE ONLINE NA ŻYWO

Każda lekcja trwa 60 minut i odbywa się w czasie rzeczywistym. Wykorzystujemy każdą minutę, angażując Cię w interakcję i aktywizując Twoją pamięć. Po każdej lekcji angielskiego online otrzymujesz pakiet ciekawych zadań utrwalających materiał. Masz poczucie dobrze zainwestowanego czasu. Widzisz swoje postępy.

Podczas zajęć językowych online korzystamy z prostej w obsłudze platformy do telekonferencji, która ma wszystkie funkcjonalności wirtualnej klasy: widzisz i słyszysz się z lektorem, razem słuchacie nagrań audio i video, piszecie na wspólnej tablicy, wymieniacie komentarze na czacie.
Możesz brać udział w lekcji języka angielskiego na komputerze stacjonarnym lub na urządzeniu przenośnym (laptop, tablet, smartphone).

Kursy językowe online projektujemy w oparciu o najskuteczniejsze elementy podejścia komunikatywnego (communicative approach) i metodyki „odwróconego uczenia” (flipped learning). Aby pomóc Ci uaktywnić nowy język w naturalnej komunikacji, czerpiemy inspiracje z podejścia leksykalnego (lexical approach), korzystając z najnowszych odkryć dotyczących funkcjonowania pamięci (brain-friendly learning).

NASZE KURSY JĘZYKOWE

KURSY JĘZYKA OGÓLNEGO (A1 - C2)

Życie stawia nam różne wyzwania. Jeśli potrzebujesz kursu języka angielskiego dopasowanego do Twoich celów, nasz metodyk zaprojektuje kurs na życzenie – na dowolnym poziomie językowym.
Dowiedz się więcej
Gisela Giardino Flickr

KURSY KONWERSACYJNE - TED TALKING (B2 | C1 | C2)

Osobom na wyższych poziomach zaawansowania (B2, C1, C2) proponujemy kursy angielskiego rozwijające bogactwo słownictwa i płynność wypowiedzi ustnych. Aby zainspirować do rozmowy, treść zajęć opieramy na najbardziej intrygujących wystąpieniach TED – dzięki temu każda lekcja zostaje na długo w pamięci.
Każdy kurs angielskiego TED TALKING to pakiet czterech zajęć – każde zajęcia to:
* jedno wystąpienie TED
* związany z nim temat przewodni
* osobna porcja słownictwa
* solidny trening pasjonującej konwersacji w języku angielskim
Dowiedz się więcej

KURSY EGZAMINACYJNE CAMBRIDGE EXPRESS: B2 FIRST (FCE) | C1 ADVANCED (CAE) I C2 PROFICIENT (CPE)

Jako jedyne w Polsce Platynowe Centrum Egzaminacyjne Cambridge Assessment English, zapraszamy na krótkie kursy internetowe przygotowujące do najpopularniejszych egzaminów:
* Cambridge English: First (FCE|B2)
* Cambridge English: Advanced (CAE|C1)
* Cambridge English: Proficient (CPE|C2)

Do wyboru masz 3 różne moduły na każdym poziomie:
* Speaking
* Writing
* Use of English

Dowiedz się więcej

KURSY EGZAMINACYJNE - IELTS

Przygotowanie do egzaminu IELTS w wersji Academic lub General przez doświadczonych lektorów.

Do wyboru masz 4 różne moduły:
* Speaking,
* Writing,
* Reading
* Listening

Dowiedz się więcej