O NAS

Szkoła językowa LANG LTC online powstała dzięki udziałowi naszych metodyków i trenerów w programie ERAMUS + Mobilność Edukacyjna.

NAUKA JĘZYKA  LANG LTC – CO NAS WYRÓŻNIA

Jesteśmy szkołą językową, która rozwija się nieustannie od ponad 27 lat. Specjalizujemy się w planowaniu i kompleksowym wdrażaniu projektów edukacyjnych: kursów językowych w Warszawie, kursów językowych online, szkoleń językowych dla firm w całym kraju, egzaminów Cambridge Assessment English, kursów językowych za granicą, audytów językowych w firmach i szkoleń dla nauczycieli języka angielskiego, dających międzynarodowe uprawnienia do nauczania języków obcych.

Rozpoczynaliśmy od kursów językowych dla biznesu, zagranicznych wyjazdów językowych i usług tłumaczeniowych, a dziś nasza działalność obejmuje dodatkowo – szkołę językową, Centrum Egzaminacyjne Cambridge English i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Nasz sukces rynkowy zawdzięczamy wspaniałym ludziom, z którymi pracujemy: 1300 lektorom różnych języków, 60 tłumaczom, 40 egzaminatorom Cambridge English, 15 trenerom przygotowującym szkolenia dla nauczycieli języków obcych, 12 metodykom czuwającym nad najwyższą jakością naszych kursów językowych i projektów edukacyjnych, 8 opiekunom organizacyjnym, którzy czuwają nad sprawną realizacją szkoleń językowych w firmach.

Są to eksperci z wielu dziedzin, którzy stale rozwijają swoje umiejętności, by realizować kursy językowe i szkolenia na najwyższym poziomie. Wspólnie tworzymy przyjazna atmosferę pracy i realne możliwości rozwoju.

SZKOŁA JĘZYKOWA W WARSZAWIE

Nasza warszawska szkoła językowa mieści w klimatycznej siedzibie w centrum, na granicy modnego Mokotowa i zielonej Ochoty. Sale szkoleniowe, w których odbywają się nasze kursy językowe są przytulne i wygodne. Wyposażone w klimatyzację i multimedia,wygodne meble, obrazy i oryginalne pamiątki z podróży językowych z całego świata, pozwalają słuchaczom oczekiwać na zajęcia w sprzyjającej relaksowi atmosferze. Nasi słuchacze zasiadają w wygodnych fotelach w saloniku naszej szkoły językowej i surfują po internecie, korzystają z bezpłatnego WI-FI, przygotowują się do lekcji lub prowadzą rozmowy.

Nasi lektorzy nie tylko świetnie uczą  angielskiego, ale też są pasjonatami, z którymi można porozmawiać na różne tematy, nie tylko te związane z kursem językowym i nauką języków obcych.

Nad jakością naszych szkoleń językowych czuwa metodyk, który przygotowuje programy naszych kursów językowych i bada potrzeby słuchaczy przed i w trakcie kursu językowego.

Uczymy angielskiego i innych języków obcych. Kompleksowo przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE, CPE oraz innych egzaminów Cambridge English, które można zdać na miejscu w naszym centrum egzaminacyjnym Cambridge Assessment English.

EGZAMINY CAMBRIDGE: FCE, CAE, CPE, YLE…

Spośród innych centrów egzaminacyjnych Cambridge Assessment English, w których można zdawać egzaminy FCE, CAE, CPE oraz inne egzaminy z języka angielskiego wyróżnia nas jakość obsługi i kameralny, ciepły klimat. jesteśmy jedynym w Polsce Platynowym Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge Assessment English. Pracownicy naszego centrum egzaminacyjnego odpowiedzą na każde pytanie dotyczące egzaminów Cambridge English oraz pomogą wybrać dogodny termin i formułę egzaminu. Nasi egzaminatorzy mają ogromną wiedzę i bogate doświadczenie. Kandydaci zdający u nas egzaminy (FCE, CAE, CPE) wiedzą, że mogą liczyć na naszą pomoc, życzliwość i elastyczność.

 

KURSY JĘZYKOWE ZA GRANICĄ

Jesteśmy dobrze zorganizowani, elastyczni i przyjaźni. Jeśli powiesz nam jakiego języka obcego za granicą chcesz się uczyć, kiedy masz czas i w jakim kraju chciałbyś odbywać kurs językowy, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę na kurs językowy za granicą, uwzględniającą Twoje potrzeby i marzenia. Oferujemy kursy językowe w różnych krajach, m.in.: angielski w Anglii, na Malcie w Irlandii, USA i Kanadzie, hiszpański w Hiszpanii: w Madrycie, Barcelonie i Sewilli, włoski w Rzymie itd. Nasze kursy językowe za granicą prowadzimy w miejscowościach turystycznych, takich jak: Londyn, Madryt, San Francisco, Paryż czy Barcelona, w nadmorskich kurortach, takich jak Brighton, Valletta, czy uroczych i spokojnych miejscach takich jak Cambridge, gdzie historia miesza się ze wszystkimi językami świata. Jeśli masz u kogo zatrzymać podczas szkolenia językowego, zaproponujemy ci sam kurs językowy za granicą, przelot i transfery. Jeśli chcesz sam zorganizować sobie transport, zorganizujemy Ci lekcje języka obcego za granicą i zakwaterowanie w hotelu, hostelu lub u rodziny. Napisz, jakiego języka chcesz uczyć się za granicą.

CENTRUM SZKOLENIA NAUCZYCIELI

Jako Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli akredytowany przez Kuratorium Oświaty oraz centrum szkoleń metodycznych z rekomendacją Cambridge Assessment English Teaching Qualifications, dbamy o rozwój zawodowy lektorów języka angielskiego i innych języków obcych. Od 5 lat organizujemy konferencję metodyczną TWIST. Organizujemy kursy CELTA i DELTA, dzięki którym można zdobyć uprawnienia do nauczania języka angielskiego na całym świecie. Doświadczeni nauczyciele mogą rozwijać swoje kompetencje na metodycznych kursach online organizowanych przez naszego partnera International House Online Teacher Training Institute: IH Teacher Trainer Course (dla trenerów metodycznych)  i IH Director of Studies Course (dla metodyków i właścicieli szkół językowych). Lektorzy szukający specjalizacji w zakresie nauczania dzieci są uczestnikami naszych kursów TKT Young Learners i TKT CLIL Primary.

CENTRUM SZKOLEŃ JĘZYKOWYCH DLA FIRM

Kursy językowe w firmach prowadzimy od ponad 27 lat. Mamy lojalnych klientów, z którymi współpracujemy od lat. Uczymy w startupach, firmach, korporacjach i instytucjach. Zaproponujemy Ci  angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski i inne języki obce na życzenie. Prowadzimy kursy językowe grupowe, indywidualne i kursy językowe online. Nasze szkolenia językowe dla firm prowadzą lektorzy polscy i Native Speakers. Robimy też tłumaczenia i prowadzimy audyty językowe. Każdy nasz klient ma do dyspozycji metodyka i opiekuna organizacyjnego kursu językowego, którzy starają się maksymalnie ułatwić mu pracę, gwarantując najwyższej jakości szkolenia językowe dla pracowników.