Kursy specjalistyczne – Logistyka

Indywidualne kursy angielskiego online

Kursy specjalistyczne - Logistyka

PŁYNNA KOMUNIKACJA W PRACY

Wybierz kurs specjalistyczny jeśli…

chcesz być mistrzem komunikacji w sytuacjach zawodowych, np. zwyciężyć w procesie rekrutacji, zdobyć awans, płynnie porozumiewać się w kryzysowych sytuacjach lub użyć takiej argumentacji, która przekona każdego rozmówcę. Wybierz proponowane cele lub zaproponuj własny!

Kurs specjalistyczny, to szyte na miarę przygotowanie do sprawnej komunikacji w języku zawodowym. Zrób 3 kroki do sukcesu: wyznacz cele z metodykiem, zrealizuj wspólnie ustalony program, podsumuj postępy w sprawdzianie końcowym. Wybierz pakiet godzinowy

Sprawdź cennik
Indywidualne kursy angielskiego online

KURS ZAPLANOWANY DLA CIEBIE

to jest Twój kurs. Nauczysz się dokładnie tego czego potrzebujesz tu i teraz. Program i zajęcia zaplanujemy tak, abyś osiągnął/ęła językowy sukces!

Indywidualne kursy angielskiego online

MODES OF TRANSPORT

będziesz się porozumiewać technicznym słownictwem w odniesieniu do sprzętu, czynności i  infrastruktury używanych w procesach logistycznych. Nauczysz się rozumieć i sporządzać dokumentację z tej dziedziny. Opanujesz słownictwo związane z nazewnictwem różnych form i części transportu używanego w transporcie międzynarodowym: lądowym, powietrznym i morskim.

DOCUMENTATION AND FINANCE IN LOGISTICS

nauczysz się omawiać dokumentację administracyjną oraz finansową wykorzystywaną w procesach logistycznych. Opanujesz słownictwo konieczne do rozwiązywania problemów wynikających z błędów lub przeoczeń w tworzeniu dokumentów logistycznych.  Przećwiczysz swoją wiedzę na konkretnych przykładach i dokumentach.

Indywidualne kursy angielskiego online

WAREHOUSING AND STORAGE

przyswoisz słownictwo związane z metodami przechowywania towarów oraz infrastrukturą do tego konieczną. Nauczysz się rozumieć oraz tworzyć dokumentację związaną z magazynowaniem towarów, ich przyjmowaniem i wydawaniem do transportu. Przećwiczysz komunikację w oparciu o autentyczne dokumenty i sytuacje.

Indywidualne kursy angielskiego online

PISZĘ DO PANI W SPRAWIE…

to kurs dla piszących maile. Załatwisz od ręki każdy biznes 🙂

Gisela Giardino Flickr

Cennik kursów specjalistycznych

Wybierz pakiet zajęć, który odpowiada Twoim potrzebom językowym

Pakiet

12x60min

TANIE GODZINY

11.00-15.00

1448

Indywidualny

REGULARNE GODZINY

6.30-11.00

15.00-21.00

1698zł

Pakiet

16x60min

TANIE GODZINY

11.00-15.00

1898

Indywidualny

REGULARNE GODZINY

6.30-11.00

15.00-21.00

2198 zł

ZGŁOŚ SIĘ NA KURS

Wypełnij formularz i prześlij do nas swoje preferencje dotyczące kursu