3 KROKI DO SUKCESU

Pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele

W 3 PROSTYCH KROKACH
KROK 1

DIAGNOZA

Wystarczy, że zrobisz krótki test online i porozmawiasz z naszym metodykiem. Będzie pytał, w jakich sytuacjach chcesz używać języka obcego. Czy tak jak Pan Adam chcesz zdobyć lepszą pracę, czy tak jak Ewelina przygotowujesz się do wyjazdu na studia?

Chcesz dobrze zdać egzamin, lepiej mówić, ale nie wiesz, od czego zacząć? Spokojnie, nasz metodyk pozwoli Ci skupić się na rzeczach najważniejszych dla Ciebie. Wspólnie ustalicie ścieżkę kursu.

Dzięki temu, nauczymy Cię pewności językowej dokładnie w potrzebnych Ci obszarach. Nie musisz uczyć się cały semestr, żeby osiągnąć swoje cele.

KROK 2

W TRAKCIE KURSU

Wszystkie nasze zajęcia są przygotowywane w oparciu o inspirujące materiały autentyczne i interaktywne ćwiczenia on i offline.

Wygodne aplikacje mobilne ułatwiają Ci samodzielną naukę w każdym miejscu i czasie.

Twój lektor wybiera materiały dodatkowe zgodne z Twoimi zainteresowaniami i celami kursu.

Na zajęciach stosuje regularne mikro-powtórki i takie techniki by utrzymać Twoją aktywność (i zapał) na najwyższym poziomie.

Skuteczne zajęcia to umiejętna kombinacja wszystkich tych elementów.

KROK 3

POCZUJ, ŻE POTRAFISZ

Chcesz mieć pewność, że zajęcia były naprawdę skuteczne?

Na koniec kursu, sam się przekonasz, czy udało Ci się osiągnąć cele.

Pomożemy Ci je zmierzyć i docenić, że je osiągnąłeś – tak, abyś jeszcze przed egzaminem poczuł komfort i pewność siebie lub też, po prostu robił z nich użytek w swoim codziennym życiu i pracy.

KURSY INDYWIDUALNE ONLINE

Nasze kursy angielskiego online pozwalają lektorowi skupić uwagę tylko na Twoich potrzebach. Opracowane przez metodyka programy realizują konkretne cele językowe. Nasze kursy indywidualne kierowane są do dorosłych i młodzieży.

Najmniejszy dostępny pakiet to 4 tygodnie nauki języka angielskiego online. Każdy tydzień nauki to jedne 60-minutowe zajęcia online z lektorem na żywo oraz 60-minutowy program pracy samodzielnej, przygotowującej do kolejnych zajęć.

Zapewniamy skuteczność nauki: w ramach każdego tygodnia nauki, zajęcia z lektorem wzbogacamy o program pracy indywidualnej i sprawdzające zadanie powtórkowe na kolejnych zajęciach. Wszystko po to, by zmotywować Twoją pamięć do utrwalenia nowego materiału. Szanujemy Twój czas więc organizujemy Ci naukę angielskiego.

WYKWALIFIKOWANI LEKTORZY

Od ponad 27 lat współpracujemy z lektorami, którzy wyróżniają się umiejętnościami językowymi, kwalifikacjami, pasją do nauczania i są świetni w komunikacji. Ufamy ich predyspozycjom do prowadzenia lekcji indywidualnych i podziwiamy ich za kreatywność oraz entuzjazm do nauczania angielskiego.

Nasz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli umożliwia lektorom zdobywanie międzynarodowych kwalifikacji, takich jak CELTA i DELTA. Nasze Platynowe Akredytowane Centrum Egzaminacyjne Cambridge Assessment English gwarantuje, że są oni na bieżąco w kwestii przygotowywania do wszystkich egzaminów Cambridge English.

Nasz doświadczony lektor, współpracując z metodykiem, ułatwi Ci korzystanie z narzędzi internetowych do nauki angielskiego ale nade wszystko będzie pełnił rolę trenera: pozna Twoje potrzeby, dopasuje tempo i metody nauki języka do Twoich celów, uatrakcyjni zajęcia angielskiego, zmobilizuje Cię do skutecznej komunikacji w trakcie lekcji, zmotywuje Cię do pracy samodzielnej i sprawi, że język angielski wprowadzany i ćwiczony na zajęciach zostanie z Tobą na stałe. Nasi lektorzy mają też unikalny talent do poprawiania humoru.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE ONLINE NA ŻYWO

Każda lekcja trwa 60 minut i odbywa się w czasie rzeczywistym. Wykorzystujemy każdą minutę, angażując Cię w interakcję i aktywizując Twoją pamięć. Po każdej lekcji angielskiego online otrzymujesz pakiet ciekawych zadań utrwalających materiał. Masz poczucie dobrze zainwestowanego czasu. Widzisz swoje postępy.

Podczas zajęć językowych online korzystamy z prostej w obsłudze platformy do telekonferencji, która ma wszystkie funkcjonalności wirtualnej klasy: widzisz i słyszysz się z lektorem, razem słuchacie nagrań audio i video, piszecie na wspólnej tablicy, wymieniacie komentarze na czacie.
Możesz brać udział w lekcji języka angielskiego na komputerze stacjonarnym lub na urządzeniu przenośnym (laptop, tablet, smartphone).

Kursy językowe online projektujemy w oparciu o najskuteczniejsze elementy podejścia komunikatywnego (communicative approach) i metodyki „odwróconego uczenia” (flipped learning). Aby pomóc Ci uaktywnić nowy język w naturalnej komunikacji, czerpiemy inspiracje z podejścia leksykalnego (lexical approach), korzystając z najnowszych odkryć dotyczących funkcjonowania pamięci (brain-friendly learning).

Wybierz kurs ogólny jeśli...

chcesz coraz lepiej komunikować się w sprawach codziennych, chcesz się przygotować do konkretnego wydarzenia np. międzynarodowego zjazdu rodzinnego czy też wyjazdu na stypendium zagraniczne. Na zajęciach będziesz rozwijać wszystkie sprawności lub też wybrane przez Ciebie – metodyk zaproponuje kolejne kroki.

Wybierz konwersacje jeśli…

marzysz o poprawie płynności. Nie chcesz już gorączkowo szukać słów i się zacinać lecz spontanicznie i precyzyjnie wyrażać myśli i opinie o bieżących wydarzeniach.

Wybierz kurs specjalistyczny jeśli…

chcesz się efektywnie komunikować w sytuacjach zawodowych. Popraw swój angielski w kontekście takich branż jak: medycyna, prawo, banking i finanse, logistyka oraz biznes ogólnie.

Specjalistyczny angielski to nie tylko sukces na trudnej rekrutacji, ale też większy komfort w codziennej pracy w międzynarodowym środowisku. Wybierz proponowane cele lub zaproponuj własny!

Wybierz kurs egzaminacyjny jeśli…


jesteś gotowy językowo, ale potrzebujesz szybkiego, skutecznego i profesjonalnego wsparcia w przećwiczeniu strategii egzaminacyjnych do IELTS, egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE), BEC, OET, Goethe Pro i innych.

Tak wszechstronnie przygotowany, podejdziesz do egzaminu w komforcie i z pewnością siebie.

Jeśli przygotujesz się z nami do egzaminu Cambridge English, automatycznie otrzymasz 10% zniżki na swój egzamin w naszym Platynowym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge Assessment English.

NASZE KURSY JĘZYKOWE

FILTRUJ KURSY

  • Wszystkie
  • Chcę się przygotować do egzaminu
  • Chcę wzmocnić swój angielski
  • Kursy egzaminacyjne Cambridge
  • Kursy egzaminacyjne IELTS
  • Kursy egzaminacyjne inne
  • Kursy konwersacyjne
  • Kursy ogólne
  • Kursy specjalistyczne
  • Uncategorized